Download onze brochure

Kandidaten

Ontdek hier de leden van jouw Gemeentebelangen. Een dynamische groep waar ervaring en vernieuwing samenkomen. Met het hart op de juiste plek en de neus in dezelfde richting zetten zij zich in voor onze bruisende gemeente.

Jan Morbee

Burgemeester

63 – trotse papa en bijna opa – ingenieur – passie voor sport

jan.morbee@knokke-heist.be

Philippe Vlietinck

Schepen

67 – fiere papa en pappie – vennoot

philippe.vlietinck@knokke-heist.be

Astrid Mestdach

Schepen

29 – sportief – levensgenieter – gepassioneerd KH-er

astrid.mestdach@knokke-heist.be

Antoine Geerinckx

Schepen

46 – toegewijde vader – sportieve ondernemer - inzet voor welzijn Knokke-Heist

antoine.geerinckx@knokke-heist.be

Nick Wenmaekers

Schepen

32 – trotse papa – voorzitter De Noordhinder en Polderparel

nick.wenmaekers@knokke-heist.be

Tine Gobert

Schepen

60 – echtgenoot, mama en oma – luisterend en rechtdoorzee

tineke.gobert@knokke-heist.be

Philip Van Eeghem

Schepen

45 – papa van 3 – uitbater café Den Oosthoek, voorzitter KFC Heist, fervent fietser

philip.vaneeghem@knokke-heist.be

Kathleen van der Hooft

Gemeenteraadslid

66 – actieve en sociaal geëngageerd gepensioneerde

kathleen.vanderhooft@knokke-heist.be

Olivier Bodyn

Gemeenteraadslid

42 – fiere papa – wijnhandelaar en horeca uitbater – fervent padelspeler

olivier.bodyn@knokke-heist.be

Kelly De Plecker

Gemeenteraadslid

42 – mama van 3 – specialist toeristisch vastgoed – eeuwige diplomaat

kelly.deplecker@knokke-heist.be

Nadine Costers

Gemeenteraadslid

52 – huisarts – toegewijd en toegankelijk – hart voor mens, natuur en cultuur

nadine.costers@knokke-heist.be

Katrien Seurynck

Gemeenteraadslid

Immomakelaar – docente – huisdierenvriend

katrien.seurynck@knokke-heist.be

Chaëlle Dagraed

33 – trotse mama – familiemens en enthousiaste leerkracht

chaelledagraed@hotmail.com

Nicole De Bodt

77 – bestuurslid en penningsmeester bij diverse verenigingen – muziekliefhebber

debodtnicole6@gmail.com

Mike Deleersnyder

26 – trotse man van Jieke – loodgieter – levensgenieter

mikedeleersnyder80@gmail.com

Guy Demeestere

65 – advocaat – voorzitter Zetus (voormalig ’t Heist Best) – oprichter woonwinkel

guy@demeestere.com

Sébastien Matthys

25 – voorzitter reddersclub – werkt bij KV Kortrijk – fervent sporter en levensgenieter

sebastienmatthys@hotmail.com

Michael Muyllaert

43 – papa – eventmanager – levensgenieter en natuurfan

michael.muyllaert@gmail.com

Joshua Reversé

31 – maître restaurant – teamplayer – hart voor horeca - toegankelijk en sociaal

joshua.reverse@gmail.com

Gaëlle Six

35 – actieve mama – ondernemer – gedreven, sportief en levensgenieter

gaellesix@gmail.com

Dirk Sterckx

77 – VRT oud-journalist – oud lid Europees Parlement – muziekmaker- en liefhebber

dsterckx1@telenet.be

Camiel Vandecavey

19 – student bestuurskunde – familiaal stranduitbater – passioneel gedreven – sporter

Camielvdc@gmail.com

Tatsiana Van de Luijster

36 – trotse mama – architect assistente – ondernemend en positief

tatsiana.gbl@hotmail.com

Tine Vandenberghe

Grootste fan van zoon Jules – creatieve vastgoedmakelaar – sportief – hart voor mensen

tine.v77@gmail.com

Herman van den Bogert

Family man - galeriehouder – creatieve geest en denker – sociaal en behulpzaam

knokke@bogertgallery.be

Freek Vlietinck

37 – zelfstandige – fietser – gepassioneerd carnavalist

freek.vlietinck@gmail.com

Henk Warnier

61 – tuinaannemer – gepassioneerd in ons erfgoed en natuur – fervent fietser en golfer

henk@warnier.be